Stopařská klubovna v Bohnicích

čt
so

Ilustrační fotka: Stopařská klubovna v Bohnicích

Osoba za nocCena (základní)120 KčCena (po slevě pro dětské organizace)-Cena (po slevě pro skauty)70 Kč

Cena je 70 Kč za noc. Pokud osoba není osvobozena od ubytovacího poplatku (tj. není mladší 18 let, ani vedoucím na výpravě, ani nemá trvalý pobyt v Praze) přičte se ubytovací poplatek 50 Kč za noc - cena tedy bude celkem 120 Kč za noc. V případě jednodenní akce se účtuje jedna noc. Klubovnu jde půjčovat pouze skautům a jiným spolkům s obdobným předmětem činnosti. V případě zájmu je možné abychom úklid po akci zajistili za vás - za 600 Kč (toto je případně třeba hlásit předem - při rezervaci).

Rezervační formulář: https://stopari.org/rezervace-klubovny

Vybavení základny:pitná voda, teplá voda, koupelna, sprcha, wc, kuchyňka základně vybavená, elektřina, projektor, vlastní spacák i karimatka, nutné přezůvky

Přízemí: Jídelna, kuchyně, záchody se sprchami (muži a ženy).
Patro: Dvě větší klubovny a jedna menší.

U klubovny je malý pozemek. Pro hry jde využít hřiště a další plochy v sídlišti.

Rezervaci je nutné provádět alespoň dva týdny předem.

Jídelna v přízemí. V místnosti je projektor, repráčky a velké promítací plátno.
Kuchyňka v přízemí, přístupná z jídelny. Vybavení: lednice, mikrovlnná trouba, varná deska.
Jedna ze dvou větších kluboven v patře.
Druhá klubovna v patře.
Třetí, malá, klubovna v patře.