Stopařská klubovna v Bohnicích

čt
so

Ilustrační fotka: Stopařská klubovna v Bohnicích

Osoba za nocCena (základní)-Cena (po slevě pro dětské organizace)100 KčCena (po slevě pro skauty)100 Kč

Cena je 100 Kč za osobu za noc. Pro rezervace přijaté před 28.4.2024 platí cena 70 Kč za osobu za noc. V případě zájmu je možné abychom úklid po akci zajistili za vás - za 600 Kč (toto je případně třeba hlásit minimálně 2 týdny předem). Všechny osoby ubytované v klubovně jsou osovobozeny od místního poplatku z pobytu. Platí se tedy jen 100 Kč za osobu a noc a případně 600 Kč za úklid. Klubovnu jde půjčovat pouze skautům a jiným spolkům s obdobným předmětem činnosti. Cenu za jednodenní akci stanovíme individuálně - napište na klubovna@stopari.org.

Rezervační formulář: https://stopari.org/rezervace-klubovny

Vybavení základny:pitná voda, teplá voda, koupelna, sprcha, wc, kuchyňka základně vybavená, elektřina, projektor, vlastní spacák i karimatka, nutné přezůvky

Přízemí: Jídelna, kuchyně, záchody se sprchami (muži a ženy).
Patro: Dvě větší klubovny a jedna menší.

U klubovny je malý pozemek. Pro hry jde využít hřiště a další plochy v sídlišti.

Rezervaci je nutné provádět alespoň dva týdny předem.

Jídelna v přízemí. V místnosti je projektor, repráčky a velké promítací plátno.
Kuchyňka v přízemí, přístupná z jídelny. Vybavení: lednice, mikrovlnná trouba, varná deska.
Jedna ze dvou větších kluboven v patře.
Druhá klubovna v patře.
Třetí, malá, klubovna v patře.