Středisková klubovna "Na Hamrech"

květen 2024
po
út
st
čt
so

Ilustrační fotka: Středisková klubovna "Na Hamrech"

Osoba za nocCena (základní)700 KčCena (po slevě pro dětské organizace)700 KčCena (po slevě pro skauty)500 Kč

Cena je za 1 místnost na noc + společné prostory (kuchyň, wc, sprchy). V objektu je 5 místností s maximální kapacitou 40 osob.

maximální možný počet je 50 osob

Vybavení základny:pitná voda, teplá voda, sprcha, wc, kuchyňka základně vybavená, elektřina, elektrické topení, vlastní spacák i karimatka, nutné přezůvky

V objektu je 5 vytápěných místností, kde je možné spát ve vlastních spacácích a na vlastních karimatkách. Maximální možný počet osob v jedné místnosti je 8 (po vystěhování stolů).
Kuchyňka je umístěna v nevytápěné centrální hale, kde je možné mít při větším počtu lidí jídelnu.
V objektu je jeden sprchový kout s teplou vodou a dvě WC, jedno bezbariérové.

Před nebo při příjezdu je nutné vyplnit evidenční knihu ubytovaných (předchozí text je odkaz), vzor si stáhněte, elektronicky vyplňte a pošlete na email správci klubovny.
Klubovna podléhá místnímu ubytovacímu poplatku, v případě ubytování dospělých, kteří nejsou dozorem dětí, se platí poplatek 50 Kč osoba/noc navíc k poplatku za půjčení klubovny (V roce 2022 nebude tento poplatek vybírán, protože Město Náchod v souvislosti s pandemií koronaviru poplatek odpustilo!)

V případě obsazení této klubovny, je možno zapůjčit klubovnu U Zastávky - odkaz zde!

Pohled od mostu přes řeku Metuji směrem do ulice Bratří Čapků
Hlavní hala s kuchyňským koutem
Kuchyňský kout
Klubovna 1