Fara Velké Poříčí

Osoba za nocCena (základní)50 KčCena (po slevě pro dětské organizace)50 KčCena (po slevě pro skauty)50 Kč

Zapůjčení klubovny stojí na důvěře a podání levice v rámci skautské rodiny. Nejsme majiteli objektu ani klasickým pronajímatelem. Doporučené "půjčovné" je 50Kč/osoba/noc + spotřebované energie a je hrazeno formou příspěvku (daru) na provoz klubovny.

Spaní na vlastních karimatkách. Pro vyšší počet osob, je možno domluvit.

Vybavení základny:pitná voda, teplá voda, koupelna, wc, kuchyňka základně vybavená, elektřina, lokální topení, ústřední topení

Zapůjčení klubovny stojí na důvěře a podání levice v rámci skautské rodiny. Nejsme majiteli objektu ani klasickým pronajímatelem a nemůžeme tak vystavit žádný doklad. "Půjčovné" je forma příspěvku na energie a provoz klubovny (doporučený příspěvek je 50Kč/osoba/noc + spotřebované energie).

Jazyk (k domluvě ubytování)Čeština