Klubovna "U Zastávky"

Ilustrační fotka: Klubovna "U Zastávky"

Osoba za nocCena (základní)-Cena (po slevě pro dětské organizace)-Cena (po slevě pro skauty)60 Kč

Pavel Matějus - Bručounmatejus.p@centrum.cz608435896

další správce: Petr Lochman - JoJo, lochman.p@centrum.cz

maximální možný počet je 30 osob

Vybavení základny:pitná voda, wc, kuchyňka základně vybavená, elektřina, elektrické topení, topení tuhými palivy, vlastní spacák i karimatka, nutné přezůvky

Klubovna je k zapůjčení jen organizaci Junák - český skaut a jejím podřízeným jednotkám a členům.
V objektu jsou 3 vytápěné místnosti, kde je možné spát ve vlastních spacácích a na vlastních karimatkách. Maximální možný počet osob v jedné místnosti je 10.
V objektu není k dispozici teplá užitková voda, sprchový kout ani vana.

Před nebo při příjezdu je nutné vyplnit evidenční knihu ubytovaných (předchozí text je odkaz), vzor si stáhněte, vyplňte elektronicky a pošlete na email správci klubovny.
Klubovna podléhá místnímu ubytovacímu poplatku, v případě ubytování dospělých, kteří nejsou dozorem dětí, se platí poplatek 50 Kč osoba/noc k poplatku za půjčení klubovny (V roce 2022 nebude tento poplatek vybírán, protože Město Náchod v souvislosti s pandemií koronaviru poplatek odpustilo!)

Jazyk (k domluvě ubytování)Čeština

Pohled na hlavní vchod