Skaut klub

čt
so

Ilustrační fotka: Skaut klub

Osoba za nocCena (základní)80 KčCena (po slevě pro dětské organizace)80 KčCena (po slevě pro skauty)60 Kč

V ceně ubytování nejsou zahrnuty poplatky za energie. Vyúčtování proběhne po skončení akce na základě skutečné spotřeby.

Možnost rezervace na emailu junakhb@centrum.cz

Typ užívání:Základna

80 míst k sezení - stolová úprava (konference, plesy) 90 míst k sezení - přednášková úprava (koncerty, prezentace)

Vybavení základny:wc, kuchyňka základně vybavená, elektřina, ústřední topení, internet (wi-fi), pitná voda, teplá voda, sprcha

Na základně je kompletně vybavená kuchyň nádobím pro 80 lidí a běžné spotřebiče.

Spaní na molitanech ve vlastních spacích pytlech.

Nově možnost zapůjčení vybavení na bitvu s Nerfkami. Je to akce plná zábavy pro 10-30 lidí na 2-3 hodiny.
Výběr z několika módů hry (Deathmatch, Team deathmatch, Destroy the bomb, Domination, Capture the flag).
V případě zájmu o hru napište na email jan.fikar@skaut.cz
Cena za zapůjčení vybavení je 70 Kč/hráč. V ceně je zahrnuto zapůjčení zbraně, nábojů a ochranných brýlí (pokud hráč nemá vlastní).

V tomto místě je možné pronajmout i další části

V případě zájmu o hru napište na email jan.fikar@skaut.cz