SUD - Skautský Univerzální Dům

Osoba za nocCena (základní)75 KčCena (po slevě pro dětské organizace)75 KčCena (po slevě pro skauty)75 Kč

Jedná se o cenu při pobytu s osobami mladšími 18 let. V případě akcí bez osob mladších 18 let se cena zvyšuje na 100 Kč (zohledněna povinnost odvodu poplatku z pobytu městu J. Hradec).

Od roku 2017 nabízíme kromě ubytování v hlavní části SUDu (zde kapacita 30 osob) také možnost dalšího ubytování v samostatné klubovně se vstupem po venkovním schodišti. Kapacita zde je max. 8-10 osob (spaní na zemi). K dispozici je zde 1 hlavní místnost (asi 25 m2), chodbička, koupelna s WC a sprchovým koutem, plně vybavený kuchyňský kout s elektrickým sporákem.

Vybavení základny:pitná voda, teplá voda, koupelna, sprcha, wc, kuchyň plně vybavena, elektřina, ústřední topení, internet (wi-fi), projektor, vlastní spacák i karimatka, nutné přezůvky

Základnu tvoří nově zrekonstruovaná zděná budova v centru Jindřichova Hradce, v níž se nacházejí tři oddílové klubovny a jedna velká společenská místnost s kuchyňským koutem. Mimo to je v domě samostatná kuchyňka, sprcha a samozřejmě odpovídající sociální zázemí.

Součástí vybavení jsou také dva počítače s připojením k internetu, které je zajištěno prostřednictvím místní WIFI sítě. Zájemci si mohou dále zapůjčit dataprojektor.

V případě víkendových pobytů se spí na zemi v klubovnách (nutné vlastní karimatky a spacáky), kde může být najednou ubytováno až 30 osob. Nutností jsou také vlastní přezůvky.

Od roku 2017 nabízíme kromě ubytování v hlavní části SUDu také možnost dalšího ubytování v samostatné klubovně se vstupem po venkovním schodišti. Kapacita zde je max. 8-10 osob (i zde je spaní na zemi). K dispozici je zde 1 hlavní místnost (asi 25 m2), chodbička, koupelna s WC a sprchovým koutem, plně vybavený kuchyňský kout s elektrickým sporákem.

V případě potřeby je zde možnost parkování 1–3 aut na příjezdové panelové cestě u základny. Další placená parkoviště jsou cca 700 m od základny.
Vlakové a autobusové nádraží je vzdálené cca 1 km (viz mapa).

Kalendář obsazenosti na http://zlataruze.skauting.cz/?page_id=9.

Pozor - vstup do základny není z ulice Růžová, jak by se mohlo zdát, ale je nutné přijít ulicí U Stadionu a projít průchodem (parkovištěm) pod sportovní halou (viz mapka ve fotogalerii základny).

Jazyk (k domluvě ubytování)Čeština